wordpress

Balıkesir Edremit Akçay da Satılık Daireler

OKUNMA SAYISI :

Satılık – Kiralık Daireler

Balıkesir Akçay satılık köy evi köy yaşantısına rağbetin arttığı bu zamanlarda köy evinin de en iyisi olsun isteyenlere kaçırılmaz bir adrestir. Köy evi deyince aklımıza gelen kerpiç ve toprak ev algısını yok eden Sarıkız emlak sizin için köy evi kavramını konforlu ve rahat yaşanılabilir ev profiline dönüştürüyor. Köy evinin eşsiz huzurunda yaşamak çoğu insanın hayalidir. Ama hayallerimizi gerçekleştirirken yaşadığımız evin konforu ve sağlam yapısı güvenliğimiz ve yaşam standartlarımızı yükseltmemiz için gereklidir. Yapısı sağlam binalara dayanan ev seçenekleri tam da size göre. Şehirden uzaklaşmak isteyip, doğayla baş başa kalmak isteyenler, aradığı huzuru köy hayatında bulanlar, sağlıklı yaşam ve temiz hava isteyenler tam da size hitap eden, isteklerinize uygun evleri hizmetinize sunuyoruz.  İsterseniz bahçeli ev seçenekleri ile de kendi bahçenizde kendi yetiştirmiş olduğunuz sebze ve meyvelerle hormonlu tarım ürünlerine veda ederken bir yandan da bahçenizde dilediğiniz gibi keyif yapabilirsiniz.
Akçay Kızılkeçili satılık ev sahibi olmak istemez misiniz? Kızılkeçili Deresi’nin eşsiz su sesi ve kızılkeçiili köyünün küçük ama samimi atmosferinde doğayla yaşam ile iç içe yaşayabileceğiniz bir ev de sizin olsun istiyorsanız Akçay Kızılkeçili satılık ev fırsatı tam da size göre. Uygun ödeme imkanları ve fiyatları ile birçok farklı seçeneğin bulunduğu evlerimizde tek katlı müstakil evlerin yanı sıra 2  katlı ev seçenekleri de mevcuttur.
Akçay satılık lüks daireler tatil yaparken otel, pansiyon yerine evi tercih eden aynı zamanda tatilini yatırıma çevirip ev satın almak isteyen müşterilerimiz için ideal bir alternatiftir. Evinde her şeyin en iyisini isteyenlere yeni lüks yapılı daireler kaçırılmayacak bir fırsat. Deniz manzaralı, istediğiniz zaman plaja gidebileceğiniz yakınlıktaki mesafede rahatlıkla bulabileceğiniz evlerimiz sizleri bekliyor. Dairelerde yazın soğuk kışın sıcak tutan klima özellikleri, devamlı sıcak su özelliği bulunan,  mermer ve taş kaplamalı lüks ve özel imal edilmiş lavabo, klozet, küvet özellikleri bulunur.

 

Akçay satılık lüks daire avantajlarını şöyle bir sıralayalım. Yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz denize yakın binlerce konut arasından tercih yapabilmektedir. Satın alacağınız evi size sunulan çeşitli ödeme olanakları ile kolayca ödeme imkanına sahipsiniz. Üstelik sizin beğendiğiniz evlere teslim süresi uzatılmadan hemen ulaşabilir anahtarınıza bir an önce kavuşabilirsiniz. Ev satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de aldığınız evin size ev alanının yanı sıra yaşam standarttı da sunuyor olmasıdır. Yani eviniz yaşam kalitenizin aynasıdır. Aynı zamanda sosyal yaşam ile iç içe olan evler sosyal yaşantınıza da büyük avantajlar getirmektedir. Sizde yaşam standartlarınızı üst seviyeye çıkaracak, size aradığınız konforu en lüks şekilde sunacak bir evde yaşama imkanına sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın ve size yardımcı olalım.

 

Emlak Para

Emlak Para En Çok Satan Site

Yorum Yap