wordpress

BALIKESİR HAVRAN SATILIK ZEYTİNLİK

OKUNMA SAYISI :

Metrekare : 1019 m2
Fiyatı :  110.000 TL

Yeryüzünde yetişen ilk ağaç zeytin ağacıdır. Atina şehrini Athena’nın zeytin ağacı korur. Allah, Kuran-ı Kerim’de “zeytine and olsun” der. Sezar’ın adaletinin simgesi olan tacı zeytin dalındandır. Zeytin ağacı akıl ve zaferin, zeytin dalı barışın, zeytinyağı da saflık ve sadeliğin sembolüdür. Zeytin ağacının hasatı, kararmanın kabuktan meyve etine geçtiği dönemde, yani Kasım ayında yapılır.
Homeros’a fısıldayan zeytin ağacının dediği gibi “siz gelmeden öncede buradaydım, siz gittikten sonrada burada olacağım..”
“Zeytinler dile geliyor.Zeytinler sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezleri arasına giriyor. Bilimsel araştırmalara konu oluyor, mucize besin seçiliyor. Güzelliğin sırrı zeytinyağı, barışın simgesi zeytin dalı oluyor. Böylece zeytin ve zeytinyağının hayatımızdaki yeri ve önemi kanıtlanıyor.”
“(..) Geniş bir ailem var. Birbirimize benzeriz hepimiz. Siyah rengimiz, yeşil rengimiz farklılıklarımız. Boylarımız da öyle.. Ama özelliklerimiz, yararlarımız aynıdır hep. Uzun ve sağlıklı yaşamın simgesiyim ben.
(..) Ben zeytin tanesi! Siz insanoğlu, yetişmemdeki emeklerinizi hak etmediğimi söyleyemezsiniz değil mi?
Beni tanıyanlar tanımayanlara anlatsın. Özelliklerimden söz etsin. Her eve girmek istiyorum.Vatanımdan tüm dünyaya, daha da çok açılmak istiyorum.Gayrimenkul geleceğe yönelik en güvenli yatırım aracıdır.Bu kadar önemli bir kararın,tecrübeli ve güvenilir gayrimenkul danışmanları tarafından profesyonelce yönetilmesi şarttır.Bu süreci en hızlı ve sizleri mutlu edecek şekilde sonuçlandırmak benim her zaman önceliğim olmuştur.Ulaştığımız başarının sonucu sizin dostluğunuz ve güveninizdir.TEŞEKKÜRLER

YATIRIMLIK MÜKEMMEL ZEYTİNLİK FIRSATT
İLETİŞİM:
MEHMET KARAKURUM
0 533 170 03 64

satılık zeytinlik

edremit zeytinlik

edremit satılık zeytinlik

zeytinli zeytinlik güre zeytinlik

Yorum Yap